Producent drzwi i mebli na zamówienie

Specjalizacją firmy Palarczyk jest produkcja mebli i drzwi na zamówienie wraz z wyposażeniem wnętrzarskim, czyli zabudowami bądź boazerią. Pomagamy naszym klientom spełnić marzenia o wyjątkowych czterech kątach, urządzonych wedle nowoczesnych oraz klasycznych aranżacji. Jako zaufany producent dostarczamy niezbędne elementy do zagospodarowania kuchni, łazienki, salonu czy też przestrzeni biurowej. Kompleksowa oferta dotyczy również montażu wykonanych produktów.

Stwórz własny projekt mebli na zamówienie

Możemy stworzyć artykuły wspólnie z Tobą. Wykonując drzwi i meble na zamówienie, sugerujemy się indywidualnymi wytycznymi, które przekażesz nam dzięki usłudze personalizacji wyposażenia wnętrz. Za pośrednictwem strony internetowej w błyskawiczny sposób przedstawisz swoje wymagania co do wymiarów produktów, ich konfiguracji, a także kolorystyki. Dzięki temu rozwiązaniu w pełni otwieramy się na realizację dowolnych projektów. Wystarczy, że dasz się ponieść kreatywności, a sam staniesz się producentem stolarki.

Poznaj katalog naszych produktów

Nie zapominamy też o gotowych rozwiązaniach. Producent drzwi i mebli Palarczyk przygotował katalog produktów, w którym można znaleźć m.in. zewnętrzne i wewnętrzne elementy stolarki drzwiowej. Z łatwością dopasujesz artykuły dostępne w wielu wersjach kolorystycznych do własnego gustu oraz założeń danej aranżacji. Oferowane modele posłużą też jako inspiracje, które pozwolą przygotować indywidualne zamówienie.

Skorzystaj z inspiracji

W tym celu zachęcamy również do zapoznania się z realizacjami, które udostępniliśmy na stronie internetowej. Przykładowe projekty mebli razem z drzwiami pomogą stworzyć własny plan zagospodarowania przestrzeni pokoju dziennego, kuchni, łazienki lub biura. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym pomysłom wykonasz oryginalną aranżację, zachowującą spójność w każdym detalu. Co więcej, wsparcie projektowe oferujemy na wszystkich etapach współpracy.

Już teraz zapraszamy do skorzystania z kompleksowych usług producenta Palarczyk i składania zamówień.

Zobacz nasze realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami w celu zobaczenia naszych możliwości produkcyjnych.

O firmie

Firma Palarczyk specjalizuje się w produkcji drzwi i mebli na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz przykładowymi realizacjami.