Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne na ukrytej ościeżnicy w wykończeniu orzech amerykański

Drzwi wewnętrzne

Realizacja drzwi wewnętrznych, w roli głównej orzech amerykański oraz szkło lacobel w kolorze czarnym.

Kuchnia

Realizacja kuchni w stylu minimalistycznym ze znikającymi podziałami frontów, dzięki zastosowaniu nieregularnych frezowań oraz uniknięcia poziomych przecięć szafki kuchni przypominają bardziej boazerię niż fronty nie tracąc jednak na funkcji użytkowej.

Drzwi wewnętrzne

Wykończenie w fornirze dębowym z unikatowym frezowaniem w strefie klamki.

Drzwi wewnętrzne

Realizacje drzwi wewnętrznych z ukrytą ościeżnicą wraz z zabudową garderoby z elementami boazerii oraz z ukrytymi w niej drzwiami. W drzwiach zastosowaliśmy zamek magnetyczny Bonaiti NO-HA, który nie wystaje poza płaszczyznę skrzydła.

Drzwi wewnętrzne

Drzwi na ukrytej ościeżnicy z licowaną ze ścianą podwyższoną do sufitu opaską górną. To rozwiązanie jest nietypowe i wymaga wcześniejszego zaprojektowania na odpowiednim etapie budowy. Niemniej jednak efekt końcowy pozostawia bardzo dobre wrażenie. Dopełnieniem są listwy przypodłogowe licowane ze ścianą montowane na specjalnych profilach aluminiowych.

Realizacja łazienki

Blat łazienkowy połączony z lakierowaną szafą wykonany z litego orzecha amerykańskiego ze specjalnym wycięciem pod uchwyt galwanizowany złotem idealnie komponuje się z pozostałymi złotymi akcesoriami użytymi w tej łazience.

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne w wykończeniu orzech amerykański oraz szafa jako zabudowa wnęk w tym samym wykończeniu co nadaje całości spójność. W realizacji również skrzydło pełne szklane na zawiasach wahadłowych z cichym domykiem.

Drzwi wewnętrzne

Drzwi przesuwne

Podwieszana szafka łazienkowa

Szafka łazienkowa podwieszana ze wstawkami ze szczotkowanego mosiądzu, blat wykonany w technologii Staron®, szafka wisząca z frontami i bokami lustrzanymi, drzwi przesuwne z lustrem na całej powierzchni w systemie bez ościeżnicowym chowanym w ścianę.Drzwi zewnętrzne

Drewniane drzwi zewnętrzne naszej produkcji z drewna dębowego szczotkowanego w wykończeniu antracytowym na zawiasach ukrytych, zamku listwowym z wbudowanym silnikiem oraz czytnikiem linii papilarnych.

Drzwi wewnętrzne

Drzwi w fornirze dębowym z elementem boazeryjnym, szafa w zabudowie ze wstawkami z mosiądzu szczotkowanego oraz tapicerowane siedzisko z podświetleniem LED.

Zabudowa meblowa

Realizacja zabudowy meblowej połączonej z siedziskiem tapicerowanym oraz lustra z podświetleniem LED z efektem linii światła naszej produkcji. Wszystkie widoczne elementy wykończone fornirem orzech amerykański.

Salon

Realizacja salonu całościowo zrealizowaną przez naszą firmę. Zabudowa biokominka z częściowo otwieranymi szafkami o całkowitej wysokości 5.5m, boazeria lakierowana w pełnym macie, stół długości 4.8m, stolik kawowy z tapicerowanymi bokami.

Okrągły "pufostolik" kawowy

Boki obłożono tkaniną typu velvet z równomiernymi pionowymi przeszyciami. Blat stolika wykonany w fornirze orzech amerykański. Przy zamówieniu dowolność wykończenia jak również rozmiarów.


Drzwi wewnętrzne

Realizacja NZOZ "Na Rondzie" w Żorach. Drzwi w kolorze białym z unikalnym frezowaniem w strefie klamki.

Drzwi wewnętrzne

Realizacja drzwi na wysokość pomieszczenia zintegrowanymi z boazerią. Na zdjęciu widoczne precyzyjne połączenie paneli pod kątem 45 stopni w narożu, dzięki temu połączeniu kontynuacja boazerii na prostopadłej ścianie stanowi integralną całość również wyfrezowanego na niej wzoru. Całość wykonana w odcieniu beżowym, który dodatkowo nadaje mieszkaniu ciepłego charakteru.

Kuchnia

Minimalistyczna w formie kuchnia gdzie celem było ukrycie łączeń frontów poprzez nieregularne nacięcia, efekt ten wzmaga brak poprzecznych cięć na frontach.

Drzwi wewnętrzne