Planowanie aranżacji mieszkania lub biura spędza sen z powiek? Jesteśmy po to, aby pomóc w realizacji projektu lub przygotowaniu unikalnej koncepcji. Nasze realizacje dotyczące produkcji drzwi wewnętrznych i mebli i aranżacji wnętrz, a także ich montażu, z pewnością podsuną kilka kreatywnych pomysłów dotyczących nowoczesnych i klasycznych stylów aranżacyjnych. Zainspiruj się dzięki przygotowanej galerii ze zrealizowanymi przez naszą firmę projektami.

Poznaj nasze realizacje i skorzystaj ze współpracy

W trakcie tworzenia planu wykończenia i zagospodarowania przestrzeni mieszkania najwięcej problemów może sprawiać montaż mebli. Podobnie, jak produkcja drzwi i wewnętrznych zgodna z założeniami danego stylu wnętrzarskiego. Inspirując się naszymi projektami zabudowy kuchennej, łazienki czy też salonu, zyskasz pewność, że wszystkie detale stworzą spójną i oryginalną aranżację. Chcesz się przekonać? Odkryj więc wszystkie pomysły lub skorzystaj z porad specjalistów, decydując się na współpracę z firmą Palarczyk. Już teraz zapraszamy do kontaktu.

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne na ukrytej ościeżnicy w wykończeniu orzech amerykański

Drzwi wewnętrzne

Realizacja drzwi wewnętrznych, w roli głównej orzech amerykański oraz szkło lacobel w kolorze czarnym.

Kuchnia

Realizacja kuchni w stylu minimalistycznym ze znikającymi podziałami frontów, dzięki zastosowaniu nieregularnych frezowań oraz uniknięcia poziomych przecięć szafki kuchni przypominają bardziej boazerię niż fronty nie tracąc jednak na funkcji użytkowej.

Drzwi wewnętrzne

Wykończenie w fornirze dębowym z unikatowym frezowaniem w strefie klamki.

Drzwi wewnętrzne

Realizacje drzwi wewnętrznych z ukrytą ościeżnicą wraz z zabudową garderoby z elementami boazerii oraz z ukrytymi w niej drzwiami. W drzwiach zastosowaliśmy zamek magnetyczny Bonaiti NO-HA, który nie wystaje poza płaszczyznę skrzydła.

Drzwi wewnętrzne

Drzwi na ukrytej ościeżnicy z licowaną ze ścianą podwyższoną do sufitu opaską górną. To rozwiązanie jest nietypowe i wymaga wcześniejszego zaprojektowania na odpowiednim etapie budowy. Niemniej jednak efekt końcowy pozostawia bardzo dobre wrażenie. Dopełnieniem są listwy przypodłogowe licowane ze ścianą montowane na specjalnych profilach aluminiowych.

Realizacja łazienki

Blat łazienkowy połączony z lakierowaną szafą wykonany z litego orzecha amerykańskiego ze specjalnym wycięciem pod uchwyt galwanizowany złotem idealnie komponuje się z pozostałymi złotymi akcesoriami użytymi w tej łazience.

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne w wykończeniu orzech amerykański oraz szafa jako zabudowa wnęk w tym samym wykończeniu co nadaje całości spójność. W realizacji również skrzydło pełne szklane na zawiasach wahadłowych z cichym domykiem.

Drzwi wewnętrzne

Podwieszana szafka łazienkowa

Szafka łazienkowa podwieszana ze wstawkami ze szczotkowanego mosiądzu, blat wykonany w technologii Staron®, szafka wisząca z frontami i bokami lustrzanymi, drzwi przesuwne z lustrem na całej powierzchni w systemie bez ościeżnicowym chowanym w ścianę.

Drzwi zewnętrzne

Drewniane drzwi zewnętrzne naszej produkcji z drewna dębowego szczotkowanego w wykończeniu antracytowym na zawiasach ukrytych, zamku listwowym z wbudowanym silnikiem oraz czytnikiem linii papilarnych.

Drzwi wewnętrzne

Drzwi w fornirze dębowym z elementem boazeryjnym, szafa w zabudowie ze wstawkami z mosiądzu szczotkowanego oraz tapicerowane siedzisko z podświetleniem LED.

Zabudowa meblowa

Realizacja zabudowy meblowej połączonej z siedziskiem tapicerowanym oraz lustra z podświetleniem LED z efektem linii światła naszej produkcji. Wszystkie widoczne elementy wykończone fornirem orzech amerykański.

Salon

Realizacja salonu całościowo zrealizowaną przez naszą firmę. Zabudowa biokominka z częściowo otwieranymi szafkami o całkowitej wysokości 5.5m, boazeria lakierowana w pełnym macie, stół długości 4.8m, stolik kawowy z tapicerowanymi bokami.

Okrągły "pufostolik" kawowy

Boki obłożono tkaniną typu velvet z równomiernymi pionowymi przeszyciami. Blat stolika wykonany w fornirze orzech amerykański. Przy zamówieniu dowolność wykończenia jak również rozmiarów.


Drzwi wewnętrzne

Realizacja NZOZ "Na Rondzie" w Żorach. Drzwi w kolorze białym z unikalnym frezowaniem w strefie klamki.

Kuchnia

Minimalistyczna w formie kuchnia gdzie celem było ukrycie łączeń frontów poprzez nieregularne nacięcia, efekt ten wzmaga brak poprzecznych cięć na frontach.

Drzwi wewnętrzne

Kuchnia 2

Realizacja kuchni w matowym orzechu amerykańskim z nierównomiernymi nacięciami dzięki którym znikają wszelkie szczeliny konstukcyjne tworząc jeden niczym nie zaburzony wzór na płaszczyźnie frontów. Dodatkowych niesamowitych wrażeń wizualnych dodają wszystkie zaokrąglone krawędzie oraz blaty ze spieku z dekorem marmuru calacata.

Komoda

Komoda w salonie usytuowana od tyłu sofy z charakterystycznym frezowaniem wykonanym w litym orzechu amerykańskim. Wszystkie krawędzie 45 stopni. Mebel wykonujemy na indywidualny wymiar według oczekiwań klienta. Zapraszamy do współpracy!

Boazeria z frezowaniami

Poniższa realizacja przedstawia boazerię na której wykonaliśmy frezowania aby urozmaicić nieco jej formę. Dodatkowo szafka RTV wykonana w tym samym materiale dopełnia jakby całość.

Szafka umywalkowa

Szafka z zaokrąglonymi krawędziami i niesymetrycznym podziałem frezowań na frontach.

Drzwi zewnętrzne DZ-2

Drzwi zewnętrzne model DZ-2 z pochwytem wykonanym na wymiar w kolorze czarnym, szybą refleksyjną licowaną z płaszczyzną skrzydła, drewno dąb lakierowane na kolor antracyt z widoczną strukturą drewna.

Kuchnia i drzwi wewnętrzne

Na zdjęciu przedstawiono kuchnię naszej realizacji oraz zabudowę drzwiową składającą się z elementu boazeryjnego oraz samych drzwi wpisanych w spójną jodełkę.