Projektowanie mebli i blatów online

Chcesz dokonać błyskawicznej personalizacji elementów wykończenia wnętrz? Skorzystaj więc z naszych propozycji, które ułatwiają wykonanie stylowego wyposażenia domu i mieszkania, dopasowanego do aranżacji przestrzeni mieszkalnej. Proponujemy takie narzędzia i usługi, jak konfigurator mebli i blatów oraz rozkrój płyt. Dzięki nim błyskawicznie stworzysz i zamówisz produkty spełniające Twoje oczekiwania. Przejdź do konfiguracji i zaprojektuj własne umeblowanie.

Zobacz, jakie możliwości dają konfiguratory mebli

Korzystając z konfiguratora blatów i mebli, dobierzesz szereg najważniejszych parametrów, takich jak wymiary, kierunek usłojenia czy też liczbę wcięć pod urządzenia domowe. Jeśli chodzi zaś o usługę rozkroju płyt, dopasujesz wysokość, szerokość i grubość formatek, ich kolor, a także sposób oklejania krawędzi. Umożliwiamy więc dowolną personalizację produktów, które następnie wykonamy zgodnie z otrzymanymi wytycznymi. Sprawdź nasze propozycje i stwórz razem z nami unikalne projekty wyposażenia na wymiar.

Aktywne filtry

Oferujemy Państwu możliwość rozkroju płyt oraz oklejanie krawędzi. Zapraszamy do współpracy.

Konfigurowalna szafka z frontem pojedynczym. Kliknij przycisk "Konfiguruj" aby rozpocząć proces dopasowania do własnych potrzeb.